Krepšelis 0 x

Product

Mielių molekulės nuo raukšlių (tonikas) 120ml

Mielių molekulės nuo raukšlių (tonikas) 120ml

TVLV®

bifid yeast Bosein mažos molekulės vanduo nuo raukšlių

Konsistencija yra drėgna ir švelni, papildanti reikiamą drėgmę odai, gerinanti sausos odos problemą, drėkinanti, švelni ir švelni, mažinanti odos sausumą, oda tampa drėgna, lygi, pilna blizgesio ir spindi. ir graži oda.

Sudėtis: vanduo, dvejetainių mielių fermentacijos produktų filtratas, glicerinas, butileno glikolis, hidroksipropiltetrahidropirantriolis, nikotinamidas, trehalozė, B-gliukanas, glutamo rūgštis, pantenolis, Šiaurės Amerikos hamamelio (HAMAMELIS VIRGINIANA) ekstraktas, askorbo rūgštis (vitaminas C), ppeptido rūgštis (vitaminas C). -1, natrio hialuronatas, arginino/lizino peptidas

Kitos sudedamosios dalys: dinatrio EDTA, palmitoiltetrapeptidas-7, glutationas, acetilheksapeptidas-8.

Naudojimas: Išvalę ryte ir vakare, paimkite atitinkamą kiekį šio produkto ant vatos diskelio arba padėkite tiesiai į delną, tolygiai užtepkite ant veido ir švelniai paglostykite veidą, kol susigers. per odą.

Pastaba: produktas skirtas tik išoriniam naudojimui, laikykite jį vaikams nepasiekiamoje vietoje, kad netyčia nepatektų į akis, nedelsdami nuplaukite švariu vandeniu, jei naudojimo metu jaučiatės nepatogiai;

Laikymo sąlygos: Laikyti sausoje vietoje kambario temperatūroje, atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių ir aukštos temperatūros aplinkos.

Kilmės vieta: Shantou, Guangdong

Pastaba: TVLV yra registruotas prekės ženklas ir neturi kitos reikšmės. Antroji mielė reiškia antrinę mielių fermentaciją ingrediente; 30 % mielių fermentacija Produkto filtrato kiekis.

Grynasis kiekis: 120ml

16,00 

Turime